| ჩմմჩἶἶἶჯ a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri la intrebarea mea. Ce ati face daca ati afla ca Iubitul vostru va minte si mai ales ca fosta lui iubita va suna sa il lasati in pace ca sau impacat. Si El spune ca nu e adevarat ca doar au vorbit la tel. Tipa care a fost cu El e o... intr-un timp a lucrat la un striptis acum i`ar fi spus la o prietena comuna ca a plecat dincolo sa faca bani si acum dupa ce si-a facut de cap il vrea innapoi. Va rog ajutati`ma nu stiu ce sa fac dau funda pentru ce`l mai bun raspuns

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu esti cu el,de ce nu ai incredere in el?
Nu realizezi ca ea e unsa cu toate alfiile si nici un santaj si nici o minciuna nu e suficient de mare ca sa-si atinga scopul?
Sa ai incredere in el,verifica fiecare amanunt,spune-i exact ce iti spune ea si,impreuna,tu si el, o sa-i schimbati ideile, o sa-l lase in pace!
Nu te lasa influentata de cuvintele ei!
Lupta!

| ჩմմჩἶἶἶჯ explică (pentru greece12):

Da stiu ce zici dar Eu nu inteleg de ce vorbeste El cu Ea. Eu cred ca El nu vrea sa ma piarda nici pe mine nici pe Ea. Sau nu stiu ce e in capul lui. DE ce ma minte mereu ma minte si Eu il prind si las de la mine. Oare ce are de gand?

| greece12 a răspuns (pentru ჩմմჩἶἶἶჯ):

A,daca el e cu fundul in doua luntri, gandeste-te ca poate e timpul sa-l lasi. Nu e admis sa accepti sa te minta! Daca el nu se hotaraste, hotaraste-te tu.Nu-mi imaginasem ca te minte!