| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos seriozitate. Sunt virgina, am făcut prima data sex cu iubitul meu. Nu mi-a curs sange și iar am făcut sex cam 6 ori de 2 săptămâni încă nu mi-a curs sange, ce se va întâmpla? Iubitul meu a crezut ca am făcut cu altul dar nu am făcut. Ce ma fac? Va rog frumos sa îmi spuneti de ce nu mi-a curs sange in plus cum pot sa ii fac sa ma creadă.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa curga sange, spune-i sa citeasca mai mult inainte sa faca afirmatii de pe vremea lu mamae

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te crede, e problema lui.
Vestea proastă e că nu mai ești virgină. Din clipa în care penisul lui a trecut de buzele vulvei tale, chiar și fără să te facă să sângerezi.
(PS - sângerarea NU e obligatorie, chiar dacă individul tău ignoră asta).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand Nu mai esti virgina.
In al doilea rand, nu te crede... asta este, ce poti sa faci mai mult? Daca el nu intelege ca structura himenului uneori este prea elastica sau in asa fel incat poate nu curge asa de mult sange... da-i sa citeasca cartea de biologie, sa invete ce inseamna increderea si apoi sa vina la tine.

| ancaval a răspuns:

Dacă omul nu are încredere în tine, după ce te-ai încurcat cu el?
Îi dai virginitatea și mai comentează. Eu l-aș fi bătut, dacă eram în locul tău.

| Marius22222222222 a răspuns:

Deja e relație toxica

| Catalin77945 a răspuns:

Nu e neobisnuit, adica exista mai multe tipuri de vagin, unele sunt mai elastice si de aceea nu curge sange, daca nu te crede e problema lui.

| Silwian37 a răspuns:

Pai pentru ca ai un himen foarte elastic si inca esti virgina.@! Posibil ca prietenul tau sa aiba un penis micut si inca nu te a dezvirginat!