| raluca01 a întrebat:

Buna TPU.va rog puteti sa imi dati si mie o idee pentru c cadou i.as putea face iubitului meu de craciun.pls.Mentionez ca are 16 ani. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*

1 răspuns:
| veleriaducusor a răspuns:

Mie mi se pare superb...Cand mama si tatal meu vitreg au facut 10 ani el i-a cumparat mamei teren pe luna
Acum suna cliseic, atunci era ceva foarte frumos sau
Eu i-am facut anul trecut cadou de craciun iubitului un calendar cu o compilatie de poze cu noi 2, unul din acela de pus pe perete. A fost super incantat, il tine la el in camera!