| raluca01 a întrebat:

Buna TPU.va rog puteti sa imi dati si mie o idee pentru c cadou i.as putea face iubitului meu de craciun.pls.Mentionez ca are 16 ani. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*pls help mepuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna iubita!
Sunt o multime de cadouri, pentru toAate varstele in perioada asta, imposibil sa nu gasesti ceva.
La varsta lui de 16 ani,eu cred ca interesant ar fi daca,i ai darui o carte educativa,care sa aiba ca titlu,,Primul sarut,, sau,,Tehnicile primului sarut,,.
Ti am dat niste idei,cun siguranta,vei gasi ceva aproximativ,sau poti opta sa imbini placutul cu utilul,adica,pe langa cartea,ii mai poti darui,o masca de Mos craciun,nu o va purta,dar sigur o va pune intr un loc al lui, unde isi va aduce aminte mereu de tine.
Sunt foarte multe oferte, profita!
Craciun fericit sa aveti!

| Miruna_6662 a răspuns:

Pai ai putea sa ii ei ceva simbolic eu anul trecut i-am facut un glob cu poza mea sau mai multe cum vrei tu si o chestie care era cu fulgi foarte frumos sau o bratara