| ihavenoidealel a întrebat:

Va rog sa ma ajutatisad. acum pe imvu ma jucam si ma invitat cea mai buna prietena a mea. e mi-a spus fata da tu esti chiar nesimtita mi'ai furat iubitul. iar eu m-am suparat pe ea, si am spus chiar ce nu vroiam sa spun
Eu nu mai am ce discuta cu ea ca eu nu i'am furat iubitul si ma mai face si nesimtita. iar ia a spus brb dupa'cea si a vazut ce i'am scris si a spus
Era o gluma!
si a spus ca pleaca ca i'am spus nu mai am ce discuta cu ea. a iesit si de pe imvu si de pe mess imediat. iar acum as vrea sa imi ceva bun de tip "iarta-ma"
cel mai bun text fundita si restul voturi

1 răspuns:
| Monni a răspuns:

Eu zic ca nu trebuia sa vb urat ca ea ci sa ii explici, asteapta sa intre si spune-i ca iti pare rau si o sa va impacati! :*