| yovana a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati! Azi pe la 10 am facut dragoste cu prietenul meu! Tin sa va spun ca am 17 ani. Sunt pe stop si prietenul vroua sa facem dragoste, am facut eu am si sterilet si nu sunt sigura daca si-a dat drumul in mine sau nu. Dar daca si-a dat drumul si sunt pe stop si am si sterilet pot ramane insarsinata? sad dau fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai sterilet nu rămîi, deoarece steriletul împiedică sperma sa se întilnească cu ovulul.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, multumesc pentru fundă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de ce mai ai steriletul ala?
Cum adica nu esti sigura daca si a dat drumul in tine? tu nu erai acolo cand s-a intamplat?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru suntserios):

Nu era atenta, se gandea la mine

| neutrino a răspuns:

Pentru ce scopuri ti-ai pus sterilet?

| piticelm a răspuns (pentru neutrino):

Poate asa o fi la moda, mai noulaughing)))

| MickyGirl a răspuns:

Nu ar trebui sa ramai insarcinata daca ai sterilet. Cu toate acestea steriletul nu te protejeaza de boli venerice. Nu stiu cata incredere ai in prietenul tau, dar ar fi bine sa folosesti prezervativul.