| jasmine11 a întrebat:

va rog sa ma ajutati! de 3 zile iubitul meu se comporta foarte rece cu mine. ma neglijeaza, tot timpul ma amana pentru alte lucruri mai marunte, nu are chef sa vina la mine sa stea cu mine, si i-am spus sa se schimbe, iar el mi-a raspns "ca nu se schimba niciodata" ma trateaza cu indiferenta, ca si cum nu ar avea sentimente deloc pentru mine si e foarte ciudat. va rog spuneti-mi ce sa fac! il iubesc enorm de mult, mai mult si decat viata mea!

6 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie.si m-a prins cu altu` la suc si din momentul ala era in stare sa faca orice numai sa ne impacam sa il las pe ala.fa-i si tu la felhee hee)

| DeeaMarry a răspuns:

Incearca sa mai porti o discutie serioasa cu el. Asigura-te ca intelege faptul ca te face sa suferi foarte tare prin comportamentul lui. Intreaba-l daca te mai iubeste. Daca da, atunci de ce te face sa suferi?!
Daca nu, de ce mai stai cu el?!

| DeeaMarry a răspuns:

Incearca sa mai porti o discutie serioasa cu el. Asigura-te ca intelege faptul ca te face sa suferi foarte tare prin comportamentul lui. Intreaba-l daca te mai iubeste. Daca da, atunci de ce te face sa suferi?!
Daca nu, de ce mai stai cu el?!
Degeaba il iubesti tu, daca el nu te iubeste si continua sa se comporte asa!

| ingerdraq a răspuns:

Exact ca prietenul tau am facut si eu.I-ai aratat prea mult ca il iubesti si de aceea te neglizeaja. E sigur ca nu l parasesti si ca stai dupa el. Vorbeste cu el si clarificati lucrurile si daca nu vrea...Lasa-l...Nu te merita!

| Fabulous a răspuns:

Buna,deci nu voi spune vorbeste cu el pentru ca e evident ca n-are rost.Eu iti dau alt sfat:neglijeaza-l si tu,nu in totalitate,dar neglijeaza-l,nu-l mai suna,nu mai intra in vorba pe mess cu el,si ai sa vezi:daca te place cu adevarat o sa te intrebe ce ai si o sa-si petreaca timpul cu tine, daca nu, fato treci la urmatorul.

| romancuta02 a răspuns:

Plateste-i cu aceeasi moneda! Daca nu are de gand sa se schimbe sa fie sanatos, dar tu nu esti jucaria nimanui sa isi bata joc de tine. Poarta-te si tu la fel, sa vezi daca ii convine si daca nu da semne cum ca l-ar deranja paaa si drum bun si spune-i ca nu avem 5 vieti, numai una si nu ne-o irosim cu prosti! BAFTA si fi tare ca baieti mai sunt ohooooo...