| EllyThau a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutatisad deci unui baiat ia placut de mine si atunci mie nu imi placea de el si el a suferitsad acum mie imi place de elcryingsi acum stiu cum se simte el! faza e ca mama nu ma lasa sa fiu cu el ca vai doamne fumeazasad deci nu stiu ce sa mai fac.sad inainte cand ma vedea imi zicea ce faci frumoaso?love struck si acum nici in seama nu ma bagacrying ce sa fac?crying(nu mai rezist il iubesc mult de tot:Xcrying credeti ca o are pe alta?sad ajutati-ma va rogcrying( ce sa fac?crying((

Răspuns Câştigător
| Rŏllшау a răspuns:

A deci ti-e rusine. Daca iti e mai usor vb cu el pe mess, direct.Nu ai cum sa-l contactezi? Pai intrebi un prieten de-al lui sa te ajute, de asta sunt prietenii, n-am dreptate?

25 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Bună Ema. Scuză-ma că-ţi spun dar acum are tot dreptul să aibă o iubită atâta timp cât tu l-ai refuzat. De ce nu încerci să vorbeşti cu el şi aşa să-ţi dai seama dacă întradevăr mai ţine la tine. Îmi pare foarte rău.
Să ai grija de tine.
Pa, pa.

| Rŏllшау a răspuns (pentru DouaPuncteD):

In legatura cu "daca mai simte ceva pentru tine" si cu "daca tine la tine" e acelasi lucru zis de Alexander straight face

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Rŏllшау):

Si ce propui? În întrebarea asta am tot dreptul să-mi spun părerea personala. Dacă opiniile coincid nu-i problema mea.

| EllyThau explică (pentru DouaPuncteD):

Dar nu te am intrebat pe tine personal draga big grin am intrebat pe lumea care-i pasa. si chiar am suferit din asta si chiar inca sufar.sad

| DouaPuncteD a răspuns (pentru EllyThau):

Din moment ce pui o întrebare aici fiecare-şi dă cu părerea.winking dacă are idee despre problema ta sau mai ştiu eu.

| EllyThau explică (pentru DouaPuncteD):

Adevarat big grin

| Rŏllшау a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Ok am inteles nu trenuie sa te enervezi tongue

| Rŏllшау a răspuns (pentru DouaPuncteD):

DA dar aici toata lumea are nevoie de ajutor nu la mistouri sau pur si simplu, inteleg unii isi dau si cu parerea n-am dat nimanui in cap pentru asta, dar cand cineva are nevoie de ajutor il oferimwinking

| Rŏllшау a răspuns (pentru EllyThau):

Te deranjeaza daca te intreb ce varsta ai big grin tongue

| EllyThau explică (pentru Rŏllшау):

Am 15 ani happy

| Rŏllшау a răspuns (pentru EllyThau):

Wow eu credeam ca ai pana-n 14 mai sus nu ma duceam, desi inclinam spre 16-17

| EllyThau explică (pentru Rŏllшау):

laughing)) tu cat ai? happy

| Rŏllшау a răspuns (pentru EllyThau):

Ah pai nu foarte mult...indata 13 in vara fac 13 dar eu de acum ma consider de 13 tongue happy

| Rŏllшау a răspuns (pentru EllyThau):

Ok noapte buna wave nu stiu dar as vrea sa mai tinem legatura poti sa-mi trimiti ID-ul de mess pe mesaj privat mersi inca o data noapte buna.

| EllyThau explică (pentru Rŏllшау):

Noapte Bunahappy wave happyhappy o sa ti-l trimit :* noapte buna

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Rŏllшау):

Ţi se pare ca m-am enervat? Ţi se pare că am făcut mişto de ea?
Îţi mulţumesc pentru aşa zisul sfat dar din păcate n-am nevoie. :*

| Rŏllшау a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Cum zici tu.

| EllyThau explică (pentru Rŏllшау):

Vali_cami_ana asta este Id -ul meu big grin nu m-a lasat sa al trimit prin mesaj happy

| Yoana a răspuns:

Vorbeste tu cu el. Baga'l in seama pe mess daca nu ai curaju' face to face.batting eyelashes Nu pierde vremea si recucereste'l:X.

Bafta:*!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Raspunsul e simplu - intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine. Nu pricep de ce lucrurile trebuie sa fie complicate, intrebarile trebuie sa fie indirecte si de ce trebuie sa intrebe oricine aici pe TPU ce sa faca.

| Rŏllшау a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Da ai dreptate.Totusi daca a refuzat-o si el, nu cred ca ar vrea o relatie privind a doua sansa.Are dreptate si AlexanderAdrian.

| EllyThau explică (pentru Rŏllшау):

Mi-e rusine sa al intrebsad cum naiba merg la el si al iau asa de o data imi dai o sansa? O.O APP SI DACA O ARE PE ALTA?crying((

| Rŏllшау a răspuns (pentru EllyThau):

A deci ti-e rusine. Daca iti e mai usor vb cu el pe mess, direct.Nu ai cum sa-l contactezi? Pai intrebi un prieten de-al lui sa te ajute, de asta sunt prietenii, n-am dreptate?

| Rŏllшау a răspuns:

thinking Da vad ca plangi nu gluma.Pai stiu si eu incearca sa-l atragi cumva.Ii spui ca iti pare rau iti place mult de el si ca nu va regreta.Inteleg baiatul e distrus deoarece o fata la refuzat, subliniez "refuzat".Nu va dura mult pana isi va da seama ca ai gresit si ca in timpul acela erai prea ocupata, sa zicem ca i-ai spune asta.Trebuie sa-i revina mintea la cap si sa nu piarda sansa.winking tongue