| roket2012 a întrebat:

Buna TPU va rog sa nu radeti dar va rog ajutati-ma am o problema!
Eu iubesc o fata care si ea m-a iubit ..Acuma nu ma mai iubeste mi-a spus ca inca ii plac dar nu ma mai iubeste. Cum pot face sa se indragosteasca din nou de mine? stiu ca nu se poate pentru ca sentimentele unei fete si a orcarui sunt libere dar totusi exista o solutie ceva? Eu o iubesc si ea nu stiu de ce nu o mai face poate pentru ca nu prea vorbesc cu ea la scoala zic...

Va rog sa ma ajutati dau FUNDA!(CAT MAI REPEDE)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are nevoie de un timp de gandire sa-si dea seama ce simte pentru tine. Daca o sa stai pe capul ei sa vorbiti mai mult nu vei rezolva nimic. Cel mai bine e sa-i acorzi putin spatiu. Nu realizezi cat iubesti pe cineva abia dupa ce l-ai pierdut. Deci daca te faci putin absent in viata ei si-ti va duce dorul, atunci isi va da seama ca inca mai simte ceva pentru tine.
Bafta. happy

| neutrino a răspuns:

Vorbeste cu ea si la scoala pentru ca nu exista iubire in afara scolii si nepasare la scoala. Cu cat vorbesti mai mult cu ea, cu atat cresc sansele tale.

| RobertFHC a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, omule. daca ii esti cel putin un prieten bun, apropiat si o asculta. atunci e perfect.
Mai intai de a o intreba daca inca te mai iubeste, asigura-te ca v-ati apropiat cat de cat suficient.