| FoundYouLover a întrebat:

TPU! Viata mea e de rahat! Nu am serviciu, prietenii mei sunt putini si in alte orase si ii vad rar, iubit nu am. In schimb am un cont de facebook, si mai nou si asta se pare ca-mi este interzis de familia mea. Probabil in scurt timp imi vor interzice si aerul! Sunt o fata atat de cuminte, exagerat de cuminte, cred ca nici calugaritele nu sunt mai cuminti decat mine. Am 26 de ani si nu numai ca sunt virgina, dar anul asta am avut primul meu sarut. Totusi parintii mei mereu ma banuiesc ca fac sex cu multi baieti si se leaga de mine pe tema asta. Si mai nou, cineva din contul meu de facebook le-a spus ca am multi prieteni baieti pe facebook si le tot da raportul si despre cat stau pe facebook. In fiecare zi merg la sora mea si o ajut pe gratis sa-si creasca copii. Sunt sclava ei. Asta tot la propunerea parintilor. Cand am si eu putin timp liber stau pe facebook si vorbesc cu lumea sau mai ies la cate o intalnire. Dar ei mai ales pentru ca le tot da raportul persoana aia de pe facebook, nu stiu care este ca as sterge-o, cred ca daca stau mult pe facebook de vorba cu multi baieti ma si culc cu ei. Parintii mei sunt atat de exagerati, nu mai suport! Am 26 de ani si daca o sa imi gasesc un baiat dragut o sa fac sex cu el, doar ca nu stiu cum sa fac ca sa nu afle, ca mai nou jur ca simt cand ma gandesc la sex. Dar daca eram vreo curva care se culca cu tot orasul? Nu stiu ce sa mai fac, cum sa-i fac sa ma lase in pace? Am atatia nervi incat acum imi vine sa chem la mine pe un baiat care ma place si sa fac sex cu el, ca oricum ei tot ma banuiesc ca fac, si daca nu fac. Dar se merita oare ca prima experienta sexuala in loc sa fie din dragoste, sa fie la nervi? Voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Asta e de respectat.
O fata de 26 de anii virgina.
Mai ales in Romania! BRAVO.

Eu zic ca pana la urma ar trebui sa iti incepi viata sexuala...totusi mai devreme sau mai tarziu va trebui.

| Danysan a răspuns:

Femeie stai asa ca nu e chiar asa de rau sa fi Virgina la 26 de ani pentru o fata.Cred ca nu o sa ma crezi dar iedeea sa nu sari as direct in lac ca tu esti ultima din specia ta -adica sa chemi pe nu stiu care sa o faceti si tot asa.Parintii tai cred ca sunt mai asa.dar nu asta conteaza -nu cred ca nu te-au lasat ei sa ieis cu un Baiat sau sa ai o relatie. Faptul ca spun ca te culci cu ala si cu ala e datorita ca nu ai in ca un Iubit la varst asta.Asa e si la Baieti ca daca unu nu are iubita ceilalti se iau de el ca e mare *******si poate el nu e asa.Eu sunt curios cum arati tu si poate dupa aceea mai vb -sa vedem si noi -sa putem spune eu si colegii mei care dam rasp, daca pana la varsta asta nu ai avut prieteni e de la tine sau de la parinti.

| FoundYouLover explică (pentru Danysan):

Nu am zis neaparat ca e rau sa fii virgina, dar e rau sa fii acuzata pe nedrept de ceva. Cat despre modul cum arat mi s-a propus de vreo cateva ori sa devin model. N-am vrut pentru ca ar fi trebuit sa pozez si goala, doar asta m-a oprit.

| Danysan a răspuns (pentru FoundYouLover):

Ce sa zic -arata-ne o poza totusi -sau mie pe privat -sunt curios daca in ceea ce ai zis nu sunt anumite minciunele cat de cat happy.

| FoundYouLover explică (pentru Danysan):

Nu sunt minciunele, dar nu vreau sa arat poza pentru ca nu vreau sa stie lumea cum arat sau cum ma numesc. Ti-am spus cum arat. N-as avea de ce sa te mint. Daca as avea ceva defecte as zice, ca oricum nu ma cunoaste nimeni pe aici.

| Danysan a răspuns (pentru Danysan):

Uite cum sta treba happy-Nu o lua ca ceva aiurea -dar o fata la 26 de ani care nu a avut prieten si tot asa -ori e urata ori are alta problema -in cazu tau printii.

| FoundYouLover explică (pentru Danysan):

Nu am spus ca n-am avut prieten, am avut, tipul cu care spuneam ca m-am sarutat anul asta. Eu i-am dat papucii, pentru ca el umbla si cu alte fete si eu imi doresc o relatie serioasa. El ma vrea inapoi si se tot roaga de mine sa fim iar impreuna. Si am iesit in oras cu baieti, sa fiu sincera m-am si sarutat cu alti doi baieti, cu primul acum cativa ani, doar ca am spus ca anul asta a fost primul meu sarut pentru ca doar anul asta am simtit si eu ceva cand m-am sarutat cu un baiat, deci anul asta a fost primul meu sarut adevarat. Pana acum absolut de fiecare data cand mi-a placut un baiat avea pe cineva sau nu cauta decat o aventura. Le-au placut multor baieti de mine, unii au avut adevarate obsesii, dar daca mie nu mi-a placut de ei ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu n-an serviciu, nici eu n-am iubita, n-am avut primul sarut si cu toate astea nu consider ca am o viata de ****.

Eu zic sa nu te mai lauzi atat si sa nu iti mai plangi de mila ci oune mana si schimba-ti viata daca ti se pare ca-i de ****.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut,mai rar fete virgine la varsta ta, nu, nu merita, vei regreta daca faci asta...

| Foxyyyy a răspuns:

Jesus. Ar trebui sa te impui si tu totusi, daca ei nu inteleg cum stau lucrurile in ziua de azi ar trebui sa le explici, esti o femeie in toata firea ce trebuie sa fie independenta din toate punctele de vedere, ai 26 de ani nu 16.

| fotbalistata a răspuns:

Eu cred ca altii iti traiesc viata cum vor ei..intr'un cuvant ai spus ca esti "sclava" si ca la 26 de ani nu ai o viata ta..pana cand mai accepti sa traiesti asa?