| Popek_Kals_1999 a întrebat:

Voi ati trece peste o infidelitate?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Uneori asta chiar poate ajuta relatia, se poate intampla sa avem un blocaj, sa nu mai mearga cu partenerul sau partenera, se poate simti dorinta de diversitate sexuala, poti manca aceiasi mancare mereu? Poti, insa uneori pana nu schimbi, macar chiar si odata, esti blocat sau blocata, nu mai merge cu cel de acasa. Dupa aia chiar si dupa o aventura sexuala, se deblocheaza partenerul si merge f bine iar cu cel de acasa. Dar nu sa fie la ordinea zilei, asta nu, pentru ca se afecteaza relatia, nu mai aloci timp destul, nu prea mai ai pofta de sex ca lumea daca vi satul din alta parte sau satula. Mare lucru ce ii face partenerului sau partenerei? Ii face un bine, nu ii da in cap, si noi trebuie sa ne bucuram de binele partenerului mai ales daca ajuta in relatie. Deci rar de tot merge. Iar ce zic femeile vrajeala aia ca nu merge sex fara iubire, mint de sting, atunci cand se masturbeaza, au niste orgasme de tipa, deci merge si fara iubire. Cand aud la barbati "noi avem voie, ea nu", pai de ce nu? Nu e si ea om? Sau "aaa a mea nu face domne, sau al meu nu face". Pai daca a mea nu a ta nu, gramada aia care fac pe langa (chiar cei ce zic a mea nu, a mea nu), cu cine fac? Nu da matematic. Cat de naivi sunt unii de jura ca parteneru lor nu o fac, oricine poate face la o adica.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Mosotti a răspuns:

Da, de ce nu? Daca ma iubeste pe mine, tine la mine si o dovedeste, faptul ca a facut sex trecator (dar ca a terminat cu asta), nu e nici o problema. Nu stric o relatie doar pentru un sex amarat.

| Andreeush a răspuns:

Nu.

| Emma30555 a răspuns:

Depinde de circumstanțe, as putea trece peste

| Eireann a răspuns:

Infidelitate poate insemna multe lucruri, de la un flirt cu colega de birou pana la nevasta si copii in alt oras. Depinde de situatie, depinde si de stadiul in care suntem noi doi cu relatia... In functie de caz, da s-ar putea, sa, trec peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,peste asta nu cred că aş putea trece.

| Paul754880338 a răspuns:

Si daca te-ai opri fara sa poti trece mai departe, cum ar fi?!