| micutza13 a întrebat:

Voi cat de des va excitati? Adica sa simtiti ceva in interior excitant. Si ce va excita?
In special fetele sunt curioasa dar si baieti. Si abtineti-va baieti la raspunsuri de genul "una dezbracata".

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe mine mă excită Băsescu,îmi provoacă o excitaţie,de-mi vine să-l omor(eh, glumesc şi eu!)
Pe bune acum, ce întrebare mai e şi asta, ce te interesează pe tine neapărat viaţa noastră privată?
Nu văd rostul unei asemenea întrebări, pusă aşa doar din plictiseală.
Te pup!

| Raiiiisa a răspuns:

Acuma sincer ce crezi ca-i excita pe baieti mai tare decat una dezbracata mai ales daca arata si bine pe langabatting eyelashes
Fiecare are momentele lui cand se excita si din ce motive.Normal ca daca vezi ceva care sa-ti atraga atentia nu o sa fii indiferenthappy

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Da, una dezbracata excita creierul unui barbat. E vorba de faptul ca in creierul nostru, ii percepem trasaturile mai bine, o analizam, si ne vine cheful de...reproducere. Plus ca faptul ca e dezbracata ne duce imediat cu gandul ca e dispusa catre intretinerea de relatii sexuale.
Dar nu e numai asta.
Uneori, o privire, un zambet, un gest sunt de ajuns.

| WildDream a răspuns:

Fiecare are preferinte diferite, deci ceea ce excita pe unu poate sa i se para ciudat altuia...Asa ca...

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pe mine ma excita cel mai mult cand imi vin de plata facturile la utilitati..am asa o excitatie in interior, de-mi vine sa sar ca calul in sus!

| Larisa32 a răspuns:

Cateodata sa seduci pe cineva nu trebuie neaparat sa il atingi sau ceva. doar pune-i imaginatia la incercare... povesteste-i iubitei tale o fantezie de-a ta spre exemplu