| Smile25 a întrebat:

Voi credeti in compatibilitatea in cuplu in functie de zodie?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te poti imbata cu apa rece? Asa e si cu zodiile.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da,cu obligatia ca el sa nu fie bou iar ea vaca.

Răspuns utilizator avertizat
| andrada a răspuns:

Nuuu. Este doar asa o chestia aiurea, nu e nimic sigur. Adc nu inseamna ca toate persoanele care sunt de ex. gemeni sa fie la fel si sa aive acelasi comportament. Asta e parerea mea.
Bye!

| Buttercup30 a răspuns:

Compatibilitatea in funcite de zodie se bazeaza pe caracteristicile zodiei. Daca persoanele se potrivesc cu zodiile, atunci se aplica ce spun ei daca nu, nu happy

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Eu una personal nu cred.
Pentru ca eu sunt taur, iar prietenul meu este sagetator.
Si in compatibilitate spunea, ca nu ne intelegem si nu poate fi o relatie intre noi doi:
Si suntem impreuna de 3 ani big hug si ne intelegem ok...
De aceea nu cred in horoscop si compatibilitati

| Adynna_9523 a răspuns:

Nuuuwinking E o mare prostiee sa nu crezii niicii macar odataa in chesyiile asteaaa big grin
E o mare pierdere de timp laughing
mult Noroc kiss

| ganeaa a răspuns:

Buna sincer eu unu cred. daca ii iubire este ok

| Gentleman_2265 a răspuns:

Legat de astre, eu zic sa nu te imbeti cu apa rece. Cine crede in puterile pline de magarii ale mamei omida crede si in astrologie.

Răspuns utilizator avertizat
| Flory_2183 a răspuns:

Cel mai mult conteaza felul in care stiti sa comunicati unul cu altul

| pisicutza_2595 a răspuns:

Buna! nu cred...

| Ekd a răspuns:

Depinde,nu neaparat. Eu nu sunt genul care crede in tot felul de prostii,insa cateodata personalitatea chiar se potriveste cu zodia. Iti dau un raspuns din propria experienta. Eu sunt leu si sunt impreuna cu un sagetator de un an si jumatate si ne merge perfect. Cica sagetatorul este perfect compatibil cu mine. De exemplu,am citit ca nu sunt deloc compatibila cu gemenii. Am avut doi asa zisi prieteni gemeni,iar relatia noastra nu prea a tinut. Acum ce sa zic? Daca a mers bine la mine nu inseamna ca e valabil pentru toata lumea. Eu zic ca are legatura foarte putin. Insa nu te lua niciodata dupa horoscopul zilnic pentru ca e ca si cum a zis cel de mai sus: te imbeti cu apa rece.
Horoscopul care descrie personalitatea fiecarei zodii [horoscopul universal cred ca se numeste, corectati-ma daca gresesc] mi se pare destul de adevarat. Subliniez, nu in toate cazurile.