| bukklizz a întrebat:

Voi merge in oras cu tipul de care imi place. Problema e ca vine si cea mai buna prietena a mea si lui ii cam place de ea. Ce as putea sa fac, ca sa nu fie ea cea mai importanta, cum sa ma comport?

3 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! Fi tu insuti, pentru ca asa-i cel mai bine, nu atrage atentia pentru ca atunci poate va crede ca esti prea disperata, nu inteleg de ce nu faci asa: daca e cea mai buna prietena a ta, propune-i sa mai i-a si ea pe altcineva macar un amic si sa stea cu el macar asa tipul vede ca nu sunt sanse, dar prietenei tale ii place de el?

| Azµre a răspuns:

Iti spun eu lasi cea mai buna prietena a ta acasa! nu are ce cauta cu tine in oras cand iesi cu un baiat!

| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a răspuns:

Deci daca tu iti doresti o relatie cu individul iti propun sa fii deschisa cu el si sa ii arati incetul cu incetul cum esti tuhappy
Si sa scapati de starea aceea de rusinehappy
Apoi tot ce mai trebuie facut trebuie sa vina de la el
Cum ar fi sa te stranga in brate sa te alinte si sa inceapa sa ii placa de tine si va veni tot de la sinehappy