| ClearSky00 a întrebat:

Vorbesc cu o tipa de aproximativ o saptamana si cateva zile.Cand am invitat-o in oras mi-a spus ceva de genul ca vine dar ii este indiferent.Ce ar trebui sa inteleg din asta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori vrea sa faca pe inabordabila ori iese cu tine din pura plictiseala ori vrea sa iasa dar ti-a dat de inteles di prima ca nu vrea mai mult cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa intelegi ca nu-i interesata de intalnirea cu tine, dar o sa vina, probabil pentru ca se plictiseste acasa.

"indiferent"ul asta, iti spune calr ca, nu-i interesata de o relatie cu tine, dar daca tot insisti, probabil ca o sa iasa.

| acsva a răspuns:

Mergi la întâlnire și vezi ce se întâmplă, atunci îți vei da seama ce a vrut să spună, probabil vrea să pară inabordabilă, pentru că asta e o parte a șarmului feminin. Hai că va fi bine, nu te stresa. Baftă!