| Marianapopescu a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de aproape un an,ne plăcem foarte mult unul pe altul,problema este ca eu am prieten iar el are prieten,amuzant nu? Ma tot gandesc in ulta vreme oare de ce facem asta,de ce ne înșelam prieteni,tin sa va zic ca ne pupam des,sa nu ne vadă nimeni,ne scriem te iubesc unul altuia si chiar o si zicem,rar, dar o facem.Inca de la început de cand ma căutat avea prietena,eu nu,de atunci si-a mai schimbat doua,oare are de gand ceva serios cu mine sau doar? Ne îngrijoram foarte tare unul de altul si chiar ne spunem tot fara nici o jena,însă problema este ca se schimba mai tot timpul,adică,doua zile asa,doua asa si tot asa,dupa își revine si iar o ia,adică vorbește sec,nu imi mai trimite pupici iar dupa ma ia cu te iubesc si cu o grămada de chestii.Ce se întâmpla oare cu noi? De ce este el așa? Voi ce părere aveți, imi iubesc prietenul dar parca nu pot sa traiesc fara celălalt.De ce credeți ca facem asta, eu habar nu am ce se întâmpla cu noi? Funda celui mai bun si detaliat răspuns!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca orice barbat el testeaza/tatoneaza terenul si sunt convins ca nu i-ar displace sa intretina cu tine chiar si relatii sexuale. Ceea ce-l retine sa-ti faca o astfel de propunere in momentul de fata este existenta prietenului tau. Faptul ca schimba usor prietenele denota ca nu le-a iubit pe niciuna dintre ele si s-ar putea ca tu sa fii de fapt adevarata lui iubita. Ar trebui sa-ti dea de gandit si grija ce si-o manifesta fata de persoana ta ceea ce poate insemna ca traieste cu speranta ca s-ar putea ca vreodata visul lui sa se poata realiza.

| Doub a răspuns:

Suneti penibili, fara demnitate si caracter.

| SkyPilot a răspuns:

Placerea fructului oprit pentru tine. El, ca baiat, incearca sa "invarta" cat mai multe fete. Si amandoi va simtiti bine ca primiti atentie.