| MariaaFairytale a întrebat:

Vreau sa ii spun mamei mele despre prietenul meu care este cu 13 ani mai mare ca mine... Între părinți mei e tot asa diferența de vârstă adică 12ani între ei. Deci nu ar trebui sa se ia de mine nu? Si normal ca sunt Majora. Cum sa o fac sa înțeleagă însă mai bine? Cum sa ii spun despre el ca e o persoana de nota 10 etc? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| AnonimaStyles123 a răspuns:

Poti sa ii spui ca tu chiar tii la elsi el la tine, si ca esti majora si ar trebui sa iti reapecte deciziile.

Pana la urma esti majora si nu ar trebui sa te intereseze parerile altora. Daca va iubiti va doresc sa fiti fericiti.