| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi ajut prietena cu un sfat ca sa intelegeti mai bine va spun povestea ei.Ea a avut un iubit pe la 14 ani cu care a avut o relatie de 1 an si ceva in care au facut si sex, acum dupa 10 ani s-a indragostit de fratele lui si imi tot spune ca il iubeste mult si el din cate am vazut, numai ca se feresc sa se afiseze impreuna(ea nu vrea)pentru ca, considera ca ar fi ciudat ca sa iubeasca 2 frati si nu vrea ca lumea sa o priveasca ca pe o femeie usoara.Mi-ar prinde bine niste pareri.
Deci ce parere ati avea de o femeie care este cu un barbat dar care in trecut l-a iubit pe fratele lui?
ps:ea are acum 24 de ani

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

S-a consemnat undeva ca s-a iubit cu ala acum 10 ani? ce mai conteaza, a fost o copilarie. sa isi vada de relatia actuala. mai mare nefericire ar fi sa ii dea cu piciorul dragostei actuale decat sa se afle de fosta. hai sa traim in viitor nu aruncati in trecut cu regrete.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și care ar fi de fapt problema?!? Să meargă mai departe cu relația, ce zice lumea oricum nu poți schimba.

| neutrino a răspuns:

Chiar daca pare un trool, eu iti spun ca poti fi fericita, sau din contra, ca el are numai un singur frate. Esti o femeie de toata admiratia!

| dana1991 a răspuns (pentru neutrino):

Cred ca ai citit alta intrebare NU E VORBA DE MINE, am cerut doar niste pareri.
Nu stiu cum ai ajuns campionul zilei cu raspunsuri date la misto.

| Emilian65 a răspuns:

Las-o pe sa decida ce sa faca! Nu te mai baga tu!

| SkyPilot a răspuns:

Cine mai stie ce a fost acum 10 ani? Sa se iubeasca linistiti si sa fie fericiti!
Nu conteaza ce zice lumea!

| Felys a răspuns:

Sunt comunitati,religii care chiar obliga femeia care i-a murit sotul sa se casatoreasca cu fratii lui,oricum nu sunt rude de sange si nu mi se pare nimic rau sa se iubeasca, nu au fost casatoriti, erau niste copii atunci fara minte, daca iubirea de acum este reala e ok sa devina o relatie serioasa, nu vad nici un impediment

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Deja aiu trecut 10 ani acuma ea e mare cea fost in trecut a fost erau niste pustani la 14 ani dupa atata timp lucrurile se schimba nu trebuie sai fie rusine sau chesti de astea

| dana1991 a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri