| sensitiveflower8 a întrebat:

Vreau sa intreb daca ai un ciclu neregulat plus un nivel scazut de estrogen si unul ridicat de progesteron(am luat tratament dar la menstruatia asta aflu daca mi s-au reglat, desi vazand ciclul tot neregulat nu cred), asa si faci sex gen in ziua 5 a ciclului nevenit pentru ca e neregulat, care sunt sansele sa ramai gravida?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Practic este aproape in totalitate imposibil sa poata fi oferit un raspuns care sa poata fi considerat unul catusi de cat ca fiind aproximativ valabil. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei ca tratament anticonceptionale din prima zi a ciclului, dupa 7 zile esti protejata.