| bl0ndha a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajutati eu sunt cu prietenul meu de 9 luni si am aflat ca el a fost cu una vreo 2-3 luni cred ca am intrat pe id lui si am vazut ce au vorbit si el imi tot spune ca el nu m-a inselat niciodata si stiu ca ma iubeste super mult pentru ca eu am avut niste probleme cu ai mei si el ma ajutat mereu si stiu ca ma iubeste dar nu stiu ce sa fac ma doare sufletu si lui inca nu i-am spus nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutatii, dau funda pup

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Nu te lua dupa toti prosti atata iti zic, daca esti sigura ca tea inselat atunci ai o discutie sincera, iti poti da seama daca te iubeste sau nu si daca tia dovedito de mai multe ori si stii ca te iubeste atunci a fost o greseala facut ade el sau poate doar facea misto dar daca acum in prezent numai te inseala ai odiscutie sincera cu el face 2 face si spune-i ca daca mai te inseala odata adio, toti meritam 1 sansa, dar daca si acea sansa a fost incalcata atunci.asta e...

4 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Buna! poti sa prinzi un moment din asta in care el iti zice toate alea si u il intrebi daca tea insekat vreo data, dar sti cum? sa iti vina sa plangi dar sa nu se vada lacrimile doar sa luceasca ochi ca e mai emotionant laughing si el daca zice nu si dstea i spui ca din curiozitate ai intrat pe id lui si ai vazut ce ai scris mai sus. ii spui ca il iubesti foarte mult si il intrebi ce inseamna acea,, fosta iubita'' pentru el. o sa vezi ca o sa fie sincer happy

| Atzumy98 a răspuns:

Roxi baieti sunt de diferite feluri, poate iubitu ei e sensibil poate nuce am spus eu e pentru sensibil daca nu e sa nu plangahee hee

| roxana10 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa plangi in fata lui ca atunci va intelege ca esti moarta dupa el si nu`ti va da pace pana nu-l vei ierta si pana la urma tot tu vei avea de pierdut. Du`te la el, spune`i ca stii de respectiva si daca poti paraseste`l pentru ca daca a facut`o o data o va face mereu. Baftawinking

| SnowWhite1 a răspuns:

Daca te'a inselat inseamna ca nu te merita.Pt ca, dupa parerea mea, atunci cand inseli persoana cu care esti, calci peste sentimente si peste tot ce aveti impreuna! Eu nu as accepta asta si nu as putea sa ma uit in ochii lui stiind ca a mai fost cu alta.De ce? Pt ca nu ma mai considerat ''destul de buna'' acum pentru el? Pai atunci ar trebui sa ma lase si sa se duca la una ''mai buna''. Mai bine te doare acum decat mai incolo cand o poate face si a doua oara si a treia. Acum tu ar trebui sa te gandesti o data, de doua ori, de trei ori de 2931293138129312 de ori pana hotarasti daca ai puterea de al ierta si a trece peste!
Mult succes:*