| anonima444444467666666666666 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu cum e primul sarut eu am prieten i-am spus ca inca n-am avut primul sarut el a spus ca ma asteapta pana sunt gata dar eu vreau cat mai repede vreun sfat?

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

In primul rand schimba numerele alea de la numele de utilizator, e mai bine pentru tine.
In al doilea rand, ai rabdare, vrei repede, okey, spune-i ca esti nerabdatoare si lasa-l pe el sa te invete, va fi fain dar te vei simti jenata ca nu stii ce sa faci. Iti zic sigur ca in 3-4 saruturi ai sa ai si tu habar tongue

| anonima444444467666666666666 explică:

Serios chiar e treaba ta cate numere sunt pe id meu

| MrsC a răspuns:

Este frumos day dreaming. Totul vine de la sine, nu ai cum sa te "pregatesti" pentru asta. :3

| maradi3 a răspuns:

Data viitoare cand il pupi pe obraz, incearca"din greseala"sa-i agati si o buza asa, usor! Si-apoi te retragi "usor speriata"! Daca nu e prost, isi va da seama ca esti in stand by! laughing Bafta