| ale_5493 a întrebat:

vreau sa stiu daca exista pastile de crestere a sanilor. daca da v-asi ruga sa-mi ziceti daca se gasesc la farmaciehappy funda obligatoriu. multumesc.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista.Si faza cu sexul e o prostie.
Gaseste haine care sa te avantajeze

| R_8074 a răspuns:

De ce nu iti pui silicoane? Sau banuiesc ca inca esti in crestere, lasa.i asa, pana mai cresc ei, poarta sutien PUSH-UP.

| paynehunter a răspuns:

Sanii cresc in continuu la femeie, ai rabdare, nu exista pastile dar iti zic ca sanii cresc pana la 18-19 ani chiar si daca esti ectomorfa

| eurynomus a răspuns:

Nu, dar poti face sex si se vor mai mari