| ANDYhelpnow a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu ce le plac fetelor ca iubesc o fata la nebunie si ea mi-a spus ca ma iubeste dar nu prea stiu sigur daca ma iubeste dati-mi un sfat pls! funda

Răspuns Câştigător
| Renesmee a răspuns:

Pai invit-o in parc... plimbativa, faceti niste poze "la misto " apoi ducetiva si beti un suc intr-un loc mai retras si frumos si magia o sa faca totul daca te iubeste cu adevarat o sa vezi happy

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Du-te, sărut-o și vezi ce reacție are.

| Ajutatorool a răspuns:

Umbreluta-ntrun picior, ghici ciuperca ce-i?

| ANDYhelpnow explică (pentru Ajutatorool):

Nu la asta ma refeream...

| ANDYhelpnow explică:

Ia asculta-ti inainte imi spunea ca ma iubeste si acum mi-a zis ca nu ma mai iubeste deci ce sa cred?

| GabrielaCriss a răspuns (pentru ANDYhelpnow):

Inseamna ca e confuza nu stie ce simte.Incearca sa o saruti pe obraz si vezi cum va reactiona.

| ANDYhelpnow explică (pentru GabrielaCriss):

Cred ca a spus iesi sau lasa-ma