| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe despre excitatul la fete. In ultima vreme, deoarece nu prea am avut cum sa facem dragoste, am inceput sa o excit masandui clitoris-ul. Ea se excita dupa ceva vreme si incepe sa se miste necontrolat si sa scoata tot felul de sunete. Vreau sa stiu si eu mai multe despre asta. Care imi raspunde cel mai frumos si imi da cele mai multe detalii are funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| rechinosu a răspuns:

Fiecare individ reactioneaza diferit la diversi stimuli, este o reactie normala a organismului.