| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe despre excitatul la fete. In ultima vreme, deoarece nu prea am avut cum sa facem dragoste, am inceput sa o excit masandui clitoris-ul. Ea se excita dupa ceva vreme si incepe sa se miste necontrolat si sa scoata tot felul de sunete. Vreau sa stiu si eu mai multe despre asta. Care imi raspunde cel mai frumos si imi da cele mai multe detalii are funda. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| kirra886 a răspuns:

Salut,in primul rind sa stii ca femeia are mai multe zone erogene pe care le poti masa ca sa o exciti. Zona G,este la nivelul clitorului,zona R,este poponeta,da si asta este zona erogena,zona U,zona V,apoi gatul,mai ales sfarcurile,daca vorbim de excitatul vaginului incepe cu un cunilingus acolo jos,crede-ma o sa ii provoci o placere enorma,fa miscari circulare pe clitor iar in acel timp cu a doua mina atingei sfarcurile, poti sa-i spui si periodic fraze dulci, atunci cind gura iti va fi libera.totul trebuie sa fie voluntar,liber si o sa vezi ca o sa ii placa. o sa simti ca termina atunci cind clitorul devine umed, mai fierbinte si buzele de jos sunt intarite, dupa ce termina lasa fata vreo 2 minute, sa nu pui mina colo, dupa ce termina fata clitorul este sensbil.si are nevoie de o pauza... zici ca vrei sa stii de orgasmul feminin,atunci repet,de fiecare data cind va masturbati incearca ceva nou,apuco pe la spate,puteti si sa fiti imbracati si frecativa unul de altul,se considera ca peste matasa orgasmul este mai placut,ah da si in momentul procesului te-as sfatui sa o intrebi daca e bine si daca tii degetele,sau limba acolo unde trebuie, unele fete se rusineaza sa zica ca trebuie mai jos sau mai sus, astfel nu primesc orgasmul cel mare. exista 3 feluri de orgasme,scurt, mediu si mare, bafta)

1 răspuns:
| Tudortudor a răspuns:

''incepe sa se miste NECONTROLAT si sa scoata tot felul de SUNETE '' laughing esti culmea. pai deodata ce ii masezi vaginul si totodata clitorisul ce ai vrea sa faca? sa joace table? inseamna ca e excitata e ceva normal. daca ai ajuns sa ii masezi clitorisul de ce nu trece la o partida de sex cu ea?