| iulian992 a întrebat:

vreau sa va intreb ce activitati as putea face pentru a nu ma mai gandi la fete, la a face sex cu ele etc? Cu ce va ocupati timpul atunci cand vreti sa nu va ganditi la femei, in afara de sport care ajuta doar pe moment? Nu am avut niciodata vreo relatie cu cineva si nici n-am facut-o cu nimeni...Nu mai suport aceste ganduri pentru ca desi am incercat nu le pot controla.Va rog mult ajutor.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cucerirea unei fete se face pas cu pas. Desi, in ziua de azi, fie vorba intre noi, exista si fete mai putin sensibile si mai nerabdatoare, care prefera baietii cu tupeu, smecherasi, chiar golanasi, care sa le spuna din prima tot felul de abureli. Totusi, sa revenim la cucerirea celeilalte categorii de fete, sensibile, finute si romantice. O fata din aceasta categorie doreste sinceritate, in primul rand. Apoi fii comunicativ, amuzant si foloseste un limbaj frumos, ingrijit in conversatia cu ea, dar fii si un bun ascultator atunci cand vorbeste ea. Incearca sa fii atent, grijuliu si chiar protector cu ea.
Zic sa rezolvi problema nu sa fugi de ea.

Răspuns utilizator avertizat