| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună TPU, vreau să vă întreb ce este lubrifiantul si penetrarea si la ce se foloseste si cum se foloseste lubrifiantul?

Răspuns Câştigător
| DoctorulManhattan a răspuns:

Penetrarea semnifica patrunderea penisului in vagin. Lubrifiantul este o substanta uleioasa ce se aplica pe penis si face penetrarea mai usoara

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca numele sunt suficient de sugestive pentru cineva care stie ce e ala un penis si un vagin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Lubrifiantul, numit si ulei, reduce frecarea, protejeaza organele mecanice contra uzurii si a coroziunii, garanteaza longevitatea si randamentul motorului, permite evacuarea impuritatilor datorita filtrului de ulei si a schimbului de ulei, mentine starea de curatenie a pieselor motorului, permite o ramforsare a etanseitatii, nivelul compresiei optimal pentru puterea motorului, permite evacuarea caldurii, previne toate deformarile pieselor.