| cosminsilviu a întrebat:

Vreau sa va intreb fetelor cum va place sa fiti alintate? dau funda celor mai multe "alintaturi"hee hee

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Uite cateva care le aud de la iubitul meu: Iubiii, scumpa mea, rautate mica, iubita mea, draga mea, puiutu'. iubitica mea, dulceata mea, iubirea mea, scumpete, sufletel, micuta mea, papusica mea, si cam atat:*

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns (pentru Ingrid16V):

Eu ii spun prietenei uratoo si tatoasoo
am i doing it right?
a. si derpina

3 răspunsuri:
| anonima1995 a răspuns:

Buna! Pai "alintaturile" care imi plac sunt desigur cele pe care mi le spune iubitul. O sa iti dau cateva exemple: ingeras, pisicuta, puisor, ursuletul meu, pufosenie, inimioara, urata mea, galusca, goanga, gogosica, micuta mea, dulceata, capsunica, dragostea mea, printesa, bunaciune, zana mea, iubitica mea, rautate, bagaboanta mea...

| didush a răspuns:

Pai mie imi plac : puisor, puiut, ingeras, ursulet, frumusico etc.