| anonima444444467666666666666 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va povestesc ceva, de curand sunt intr-o relatie cu un baiat ma rog colega mea spune ca e indragosti de ea si cand imi spune ca ma iubeste ii spune si ei la fel, eu il iubesc mult nu stiu ce sa fac l-am intrebat daca o mai place a zis ca nu ca ma iubeste ce sa fac? ma rog el mi-a spus cal enerveaza colegele mele si de aia nu ma baga in seama, ma rog azi neam plimbat neam simtit bine, acum vorbeam cu el pe facebook si spunea ca e trist si nu stie de ce, ce sa fac il iubesc sa continui cu el sau so termin, am uitat sa precizez ca colegele mele mi-au spus ca ii e rusine cu mine si de aia nu ma baga in seama la scoala ce credeti? ce sa fac sa ma despart de el sau sa nu?

3 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Parerea mea este sa ai o intalnire cu el,doar tu cu el si sa lamuriti situatia, spune-i tot ce ai pe suflet, niciodata nu e bine sa ti in tine, mereu problemele se rezolva cand "joci cu cartile pe fata". Vorbeste cu el si spune-i sa iti zica sincer daca mai vrea sa fie ceva intre voi sau nu. Spune-i ca ti-a dat destule motive incat sa crezi ca nu te mai place, sau nu vrea sa se mai afiseze cu tine.Deschide-ti sufletul in fata lui, asa le ve-ti rezolva pe toate.Mult Noroc!

| LuMix a răspuns:

Asta e alegarea ta dar eu zic sa o termini cu el ne te apreciaza

| anonima444444467666666666666 explică:

Mersi pentru raspunsuri