| CaliiRunner a întrebat:

Buna TPU happy! Vreau sa va povestesc urmatorul lucru : Eu am cunoscut o fata pe Facebook si imi place ffff mult de ea dar nu stiu daca si ea ma place ( ea trece acum printr`o perioada dificila si nu ma pot gandi acum la relatii ), vorbim si pe mess, sunt aproape de ea, dar mi-e rusine sa-i spun ce simt >:". Va rog ajutati`ma cu niste idei puppy dog eyes.

1 răspuns:
| Phillip a răspuns:

Saluuut!

În primul rând, dacă este într-o situaţie mai dificilă, fii lângă ea cât de mult poţi tu, cu toată fiinţa ta să fii lângă ea când îi este greu.
În al 2-lea rând, RUŞINE? Helăăău, băiatu' fără ruşine în faţă unei fete, spune-i pur şi simplu ceea ce simţi pentru ea, fără nici o jenă. Dacă nu simte la fel, ve-ţi rămâne prieteni, sunt milioane de fete, ai de unde alege dacă aceasta te respinge.

Baftăă!