| victoR1k_1606 a întrebat:

Vreau sa va pun intrebarea " Cum impresionezi o fata, incat sa-i dea lacrimile, sau asa cevalaughing?" va rog, orice parere conteaza:d

Răspuns Câştigător
| Maria_7235 a răspuns:

Relatia cu iubitul meu merge foarte prost si tot timpul ne certam ma face sa plang.sade vorba despre dragoste adevarata, daca il iubesti pe cineva si te raneste sigur ca scoate ceva din tine. dupa experienta mea. Dar nu fii prost, sa nu faci pe nimeni sa planga ca de la dragoste e doar un pas pana la ura.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai7best a răspuns:

Ii faci o declaratie de dragoste, dar nu oricum ci cum se zice "la sentiment"

| MoNey_6061 a răspuns:

O bati pina ii dau lacrimile.

| cristiano9 a răspuns:

Ii canti plugusorul

:X n'are cum sa nu planga, e probathappy

| Razvan a răspuns:

Ii zici ca Base vrea sa inchida mall-urile din Romania. O sa-ti planga in brate 3 zilewinking

| clauss a răspuns:

Mai greu in ziua de azi sa impresionezi pana la lacrimi, poate sa i faci vreo surpriza pe care se astepta cel mai putin, sa o duci la un concert cu cantaretul ei preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca nu mai vrei so vezi daca te iubeste ii va da lacrimile!