| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU vreau sa va spun ca acum 1 an am fost cu un baiat si ne-am despartit in anul acesta stati lin nu am stat catve luni impreuna doar 2 saptamani prima oara findca l-am inselat a 2-a ca s-a bagat o fata si a zis el mai bine decat sa ne certam toti 3 si eu am zis scuze dar eu te plac si el scuze ce a vrut sa spun prin asta? si acum cateva zile vb cu mine ma baga inseama si acum eu il ignor desi cand il ignoram se uita dupa mine acum el ma ignora si eu ma uit dp el credeti ca s-a prins? ieri a batut-o pe prietena mea adica ii punea piedica ii dadea o palma si astazi i-a dat o palma pe fund si eu m-am suparat rau si m-am dus in clasa el se mai uita la mine asa si asa de bagat ma baga cand vrea sa ii zic cv lui fratimiu ma mai intrebare dc nu ies afara etc si credeti ca face asta ca sa ma faca geloasa? si daca da dc? multumesc funda!

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Pe prietena ta nu a batut-o, practic vroia sa te faca pe tine geloasa.Ca i-a dat o palma la fund...Cata mai luam si eu in generala...laughing) Asa sunt baietii( nu toti ), isi bat joc de fostele.Sincer nu cred ca il mai intereseaza persoana ta la fel ca inainte da r sfatul meu este sa il intrebi daca il mai interesezi si gata.happy