| baby_4808 a întrebat:

Buna TPU ` happy! Vreau sa va spun ca sunt impreuna cu un bait de 3 saptamani, in primele 2 saptamana. ne intelegeam foarte bine, ne spuneam totul eram foarte fericita dar de o saptamana a inceput sa ma evite, am vorbit cu el mi-a zis ca a avut treaba si il inteleg dar acum nici nu ma mai saruta cand e in preajma mea! nu stiu ce sa fac... m-am gandit ca sa vorbim dar ce as putea sa-i spun ca sa salvez relatia? am vorbit cu pr lui cel mai bun si i-a spus ca el inc ma iubeste ...decii?love struck fuunda promit :*

Răspuns Câştigător
| vrrra a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa te intalnesti cu pr tau si sa-l intrebi de ce se comporta asa si daca s-a intamplat ceva.

Daca nu iti spune nu insista pentru ca baietiilor nu le place acest lucru [ ti-o spun din propria experienta ].

Du-te tu la el pune-te in bratele lui si saruta-l.

Baffta! :*

3 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Hmm. Te iubeste dupa 3 saptamani?hee hee Adica mno, sunt persoane care se ataseaza extrem de usor.Pai da, ar trebui sa vorbesti cu el, sa vezi ce are, ce se intampla. Poate are niste probleme personale si e cu gandul tot acolo.Comunicarea este cea mai buna forma de rezolvare a problemelor dintr-o relatie(bine, comunicarea si sexul laughing, dar daca esti virgina si nu esti pregatita, nu sari pe el doar de dragul relatiei tongue ). Bafta big grin

| MiniEmoTion a răspuns:

Incearca sa comunici cu el, sa stai mereu in preajma lui.
Daca deja te-ai integrat in cercul lui de prieteni, si mai bine, Daca nu, incearca.
Daca el nu vrea sa te sarute, saruta-l tu.
Oricum, trebuie sa-l verifici, daca nu cumva se mai întalneste cu o alta fata.
Sper sa nu fie adevarat:* Bafta
funditablushing?

| baby_4808 explică:

Baiat* scuzatsi, m-am grabit sad