| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU: vreau sa vin cu o întrebare probabil pentru multi dintre voi scârboasă iar probabil pentru unii o fantezie. Ce părere aveți despre cunnilingus in timpul menstruației? Câți dintre voi ați fi de-acord sa ii faceți un oral partenerei voastre in timpul menstruației sau câți dintre voi chiar ați făcut-o? Iar pentru femei: v-ar surâde ideea, ați acceptă dacă partenerul vostru ar vrea sa vă facă un oral chiar dacă sunteți la menstruatie? FUNDĂ CELUI MAI BUN RASPUNS. PS: rog sa vă păstrați glumele proaste pentru voi.

Răspuns Câştigător
| Yay000 a răspuns:

Sunt fata,stiu ce inseamna sa fii pe stop,mirosul e nasol si ideea in sine este scarboasa.
Iti dai seama si tu,ca in momentul in care baiatul ar incerca nu l-as opri sa-i spun "Auzi baiatul stii, mie imi e scarba, tie nu?", fiindca s-ar simti extrem de nasol.
Insa, nu cred ca e o idee ok din punctul meu de vedere laughing.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Pui o astfel de întrebare și vrei să păstrăm glumele pentru noi? :))
Ok, uite, mă abțin și nu fac mișto.
Uite un link cu un articol pe tema asta.
https://www.vice.com/......uatiei-429

| TudorPRK a răspuns (pentru Hammurabi):

Frate, am întâlnit pe siteul asta întrebări cu mult mai penibile care veneau de la puști de 15-16 ani. Citind câteva articole despre sexul (normal) in timpul menstruației am dat și peste câteva articole asemănătoare chiar și persoane care au practicat oralul in timpul menstruației iar din curiozitate am zis să cer câteva păreri și pe site. Mulțumesc pentru abținere

| TudorPRK a răspuns (pentru Hammurabi):

Un articol bun, cel pe care mi l-ai trimis dar în acel articol nu vorbește prea multe despre oralul in sine în perioada menstruatiei ci despre fetișul lui față de tampoane. Mulțumesc oricum apreciez răspunsul și abținerea

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu aş accepta sub nicio formă să mi se facă în acea perioadă a linii.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nici nu se pune problema de asa ceva...scarbos.