| Ana9489 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste idei luna viitoare fac 2 ani de relatie si nu stiu ce sa ii fac cadou pretenului meu, am multe idei dar sunt nehotarata. Fetelor dati-mi niste idei.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde ce stil are! Un ceas, o cravată bengoasă, o curea tare, Un breloc cu iniţialele voastre.La mulţani şi din partea mea! Să va iubiţi maxim şi etern!

| anonima94doll a răspuns:

Poti sa imprimi poza voastra pe o cana sau maiou, e foarte dragutwinking sau un lantisor dragut