| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*

Vreau si eu sa ma ajutati intr-o problemasad. de cateva luni nu mai sunt virgina.si in zona pubiana am un miros urat.mentionez ca ai mei nu stiu si nici la ginecolog nu am fost,, astept raspuns voastre:*sad

Răspuns Câştigător
| viorelmuresan a răspuns:

Ar fi foarte bine sa mergi la un ginecolog pentru un control... nu se stie niciodata ce se poate intampla.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cred c-ar fi momentul ca ai tăi să afle şi să mergi la doctor.
Poate fi orice de la o banală secreţie vaginală care curăţă mai în profunzime, până la o ciupercă, un BTS sau o infecţie.
Oricum, nu merită riscul aşa că mai bine mergi la doctor.

| TeoPT a răspuns:

Mai spală-te.
Baftă

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Poate ai contacat vreo boala cu transmitere sexuala.bleahh!

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Normal ca miroase daca nu te speli de minim 2 ori pe zi, dimineata si seara, exceptie baile si dusurile, si nu iti schimbi lenjeria intima la timpstraight face
serios.straight faceasta nu are nici o legatura cu faptul ca nu mai esti virgina.asta tine de igiena

| DenisaBiluta a răspuns:

Nu stiu ce sa zicsad

| AlexutzaPPV a răspuns:

Eu doar am pus o intrebare! daca nu iti convine poti sa nu raspunziwinking

| lolipop_5666 a răspuns:

Ai chlamydia big grin

| Aura_9911 a răspuns:

Ai incercat sa te speli?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat sa speli?