| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un mesaj pentru prietenul meu astazi este ziua lui. Nu il iubesc, doar tin la el. si vreau ceva asa mai simplu. sunt de o luna cu el. multumesc :*

5 răspunsuri:
| AlexutzaPPV a răspuns:

Specific MESAJ!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite in sfarsit una sincera si cu picioarele pe pamant! Daca el te iubeste sau tot asa tine la tine, e super ok. Mesaj :
"Nu te iubesc, doar tin la tine, dar cine stie?!? big grin
A ta... Iulia "
Daca e destept va intelege si ironia, dar si apartenenta ta la el. Esti a lui cu mintea, iar daca e destept vei fi si cu sufletul/inima. Daca v-ati spun vreodata declaratii ca va iubiti si chestii din astea... nu-ti are rost mesajul. Este foarte recomandat o relatie sa inceapa cu "tinutul" unul la altul si apoi apoi, cand va cunoasteti sa va indragostiti nebuneste unul de altul, apoi va fi tot iubire si "tinut" unul la altul. Relatiile care incep cu iubire mare sunt un mare fas, pentru ca nu este de fapt iubire, ci doar atractie.

| EvaneSScence a răspuns:

E cam trist ce spui ( pentru el) si imi blocheaza imaginatia.

| DaniAdrian a răspuns:

Deci esti cu baiatul acesta doar asa pentru ca iti este tie simpatic, pacat, in fine poti sa-i cumperi ceva special, o bratara, un urs, o pereche de ochelari de soare, un fular ca tot e frig afara...succes in ambele parti.

Răspuns utilizator avertizat