| d3utzsa a întrebat:

Buna TPUlove struck

am fost aseara la un chef, si am cunoscut un baiat foarte dragutlove struck cred ca este primul baiat caruia nu ii gasesc absolut nici un defectlaughing mi-au zis niste prietene care sunt in clasa cu el ca a umblat un an jm dupa o fata, si acum vreo 2 saptamana s-a combinat cu eachatterbox pana sa se imbete, toata noaptea se uita la mine si cauta tot felul de motive sa ma bage in seama, dar era o proasta x(care se dadea la ellaughing si el cum era un pic luat in freza s-a combinat cu ea, iar spre dimineata dupa ce se trezise din betie, incerca tot la fel, tot felul de motive sa ma bage in seamasadmie chiar imi place de el da nu stiu el ce parere are!sadvoi ce credeti? ce sa fac?crying

1 răspuns:
| INeverStopLoving a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai tu, si nici ce varsta are tipul ala insa nu prea ii ok ca tu sa-l vezi pe tip imbatat. Daca se imbata prea des pe la petreceri nu ii ok. Trebuie sa fie cat mai rar. Asta conteaza! Fa primul pas, observa-l si vezi daca-ti place ceea ce vezi. Daca simti ca te potrviesti cu el din multe puncte de vedere si vezi ca tipul ii de treaba si serios in relatii, fii cu el!