| Musiclove18 a întrebat:

:* :X Am nevoie de ajutorul vostru! Am o veste buna eu si prietenul meu am rezolvat problema aceea oh go on ideea e ca ne vedem duminica cand se intoarce.Am jucat un joc pe pariu si a pierdut.Am voie o ora sa fac ce vreau cu el devil Insa as vrea ceva ce sa il lase masca :O ceva ce nu i-am mai facut! Asa ca va rog dati-mi idei! In regim de urgenta! Va multumesc tare tare

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SatanaInIzmene a răspuns:

Adu´un cal la intalnire si propune o partida in 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce-i creste nivelul politic baga-i degetul in anus si maseaza partea din interior spre jucarie, o sa aiba ejaculare instantanee si nu o sa mai stie cum sa se scuze. E adestul de amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am multe idei de ex dragoste cu el daca iti e loial si nu spune sau stii tu