| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:X.Am si eu o mica povestioare.Sunt la liceu...Imi place de un baiat din clasa.(cred ca si el pe mine:mereu ma baga in seama.se joaca cu mine... vorbeste totul cu mine despre orice) cum sa fac sa.si dea seama ca-l plac? ce pot sa fac? astept raspuns

6 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Pai te comporti mai frumos cu el fata de alti baieti si ii ceri si tu sfaturi, apoi totul vine de la sinewinking
Succes!

| βǿβǿ a răspuns:

Pai ai putea sa te dai de gol
dar sa nu se prinda din prima.
ci. peste o zi doua.
sa isi dea seama ce ai spus

winking
si va veni la tine si daca te place o sa iti spunawinking

bafta :*:*

| Dakota a răspuns:

Pai poti. sa vorbesti mai mult. sa i dai apropouri. de gen ca iti plac ochii lui sau comportamentul sau nu stiu thinking Si la un moment dat totul va veni de la sine happy

| cristibossu27 a răspuns:

Fa tu primul pas chiar daca el atunci se va simti un macho. daca crezi ca ti la el spune-i in fata.nu te opretse nimeni si nimic.si un refuz din partea lui nu cred ca va exista.pa

| Maryna_1397 a răspuns:

Poi...incearca sa te bagi mai mult in seama cu el...In situatia asta am fost si eu si a mers.Incearca cu un zambet, vorbeste frumos cu el.Fa tot posibilul sa isi dea seama ca-l plk.Bafta in continuare
. Uite iti trimit id-ul mew prin mesaj ca sa vb mai mult.

| CooL_2937 a răspuns:

Esti la liceu si inca va mai jucati? laughing