| xAnita a întrebat:

Buna TPUlove struck!
Care a fost cea mai frumoasa experienta a voastra in dragoste:d?

Funda pentru cea mai draguta povestepuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| paula90 a răspuns:

Probabil ca acum toti s-ar apuca de alcatuit povesti de iubire, care mai de care mai frumoasa, dar daca tot merge vorba de experiente frumoase am si eu una, insa sunt sigura ca exista si mai frumoase.
eram cu prietenul meu pe malul unui riu, iar pe cealalta parte erau multe felinare aprinse si astfel la noi ajungeau doar citeva raze de lumina...acum majoritatea se vor gindi ca am facut sex cu el, nu nu a fost asa adica el a incercat, insa eu oricit de romantic a fost momentul nu am fost pregatita.deci nu s-a intamplat nimic, am primit doar un sarut pe frunte si am auzit urmatoarea fraza "te iubesc cu sau fara asta, esti ce am mai scump pe lume si nu vreau sa te pierd"apoi ma strins tare la piept.
pentru mine aceasta a fost cred ca cea mai frumoasa declaratie si cel mai frumos moment, pentru ca a fost prima data cind am trecut prin ceva de genul acesta, adica am simtit cite un fior la fiecare sunet rostit de el, chiar daca declaratii am mai auzit si mai inainte.

3 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eram cu prietena in turcia si cand ne am trezit am zis sa mergem sa facem o baie in mare.Cand eram in mare ea a zis ca ar vrea sa isi indeplineasca o fantezie ( ma m gandit ca vrea sa facem dragoste in apa ) si m-a tras de mana si ne am dus repede in hotel si din hotel am mers la sauna am stat o vreme dupa care ne am sarutat si a zis ca vrea sa facem dragoste in sauna asa ca am facut dragoste in sauna.

| channah_5883 a răspuns:

Eu am parte de o poveste de dragoste minunata. Sunt cu iubitul meu de 1 an si ne despart 400 de km dar iubirea noastra e mai presus de distanta si de problemele pe care le intampinam in fiecare zi. Ne sprijinam reciproc, comunicarea merge excelent, increderea e reciproca si ne vedem desii e distanta destul de mare intre noi. Vine la mine tocmai din C-ta eu fiind in C-lung Muscel si invers, ne cunoastem parintii, prietenii si ne intelegem f bine. Suntem gelosi amandoi dar intotdeauna trecem peste aceste momente pentru ca nu ne dam motive de ingrijorare si avem rabdare unul cu celalalt, e adevarat ca eu sunt mai maleabila si el e mai impulsiv ca altfel nu stiu daca mergea relatia dar ne iubim si asta e cel mai important si ne ajuta sa trecem peste orice obstacol. Am fost despartiti 3 saptamani din cauza mea si cand l-am cautat a fost acolo pentru mine iar mai recent am stat despartiti 2 saptamani din cauza lui si cand m-a cautat am fost aici. Aveam nevoie amandoi de aceste incercari sa ne dovedim ca merita si ca ne iubim si pot sa iti spun ca nu am fot niciodata mai fericiti ca acum. Amandoi am facut gesturi romantice, a venit la mine fara sa stiu mi-a facut o surpriza si a fost o perioada de vis iar eu am fost la el fara sa stie si l-am facut cel mai fericit baiat. Nu am crezut niciodata ca o relatie la distanta va merge pana nu mii s-a intamplat. A aparut in viata mea cand nu ma asteptam si cand nu cautam pe nimeni si invers si ceea ce simtim e acel sentiment pur si frumos si acel sentiment pe care il simti o singura data in viata. Ne completam reciproc, eu il linistesc si sunt acea parte din el iar el este acel element de foc care lipsea din viata mea linistita si sper din tot sufletul sa ramanem impreuna pentru totdeauna!happy

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna. Poi a fost aceea cand doi baieti m-au inchis in clasa cu prietenul meu si noi ne-am pupat. :X:X:X