| sweetydeea a întrebat:

Buna TPU:X Cum sa Fac sa ne sarutam? o sa ne intalnim peste cateva zile la patinoarlove struck... Cel mai bun raspuns primeste funda:X:X

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Heii`! Phey flirteaza cu elbatting eyelashes sp ca nu sti sa patinezi si daca poate sa te invete el`:d. dupa creeaza un contact vizual intre voi.de ex.cazi peste el sau inaintea lui astfel inkat sa te ridicebatting eyelashes ochii sunt totul in acel moment creaza un fel de punte intre tine si el printr-o privire. nu te holba la el ci doar pentru cateva minute fa-l sa te observe din ochi:d. acest gest va indica clar ca esti interesata, dar nu disperata! apropiatzi`va.shh shh... "kiss"batting eyelashes Sper ca te-am ajutat pupiki`!kisslove struck BAFTAA`! ai grija ce faci p acolo cum cazi s nu`ti rupi vre`o mana sau vre`un pikiorkiss

11 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Aa oki sumpokiss ma bukur ca sti sa patinezi. eu inca n-am invatat blushing am inkerkat d nu am resuitkiss poate o sa ma invete si pe mine vre`un baiat frumusellove struckbatting eyelashes

| cOnTexT a răspuns:

Simplu, dai niste semnale mai intai, zambestei, tinel in brate, tinel de mana cand patinati :X, si apoi la momentul potrivit, intri in el, cazi peste el, si va sarutati big grin, b bafta

| cOnTexT a răspuns:

@simiiii si mie, ce imi iesehee hee?

| RoxAnana a răspuns:

Pai normal ca daca e la patinoar incearca faza cu cazatura.asigura-te ca s-a pus el peste tine si at cand el va vrea sa se ridice repede trage-l u de mana sa te ridici si apoi el va cadea si va veti saruta merge cca unsa

| Kennedy95 a răspuns:

Poi daca baiatu e timid incearca tu sa va dati pe patinoar, tineti-va de mana, ia-l in brate, va asezati undeva mai vorbiti si incearca tu sa te dai la el sa-l saruti nu e mare chestie. Dar nu-ti face griji sunt sigur ca va face el tot.

| Revelation a răspuns:

Fa schema cu cazatura laughing. Sau i'al de mana si zi ca il iubesti, desi poate fi cam jenant uneorihee hee, dar cine stie, poate te saruta el. big grin

| Anto_9732 a răspuns:

Paii. Il iei de o parte, te uiti adanc in ochii lui si te apropii incet de gura lui si o sa va sarutatihappy. la mine a mers. Succes :*.

| Roxysad a răspuns:

Pai spune-i ca vrei sa-i zici ceva ce ai aflat si atunci o faci

| sweetydeea explică:

Simiiiii, nu o sa imi rup vreo mana sau un picior pentru ca stiu sa patineztongue. oricum mersi de sfat:*:*...imi va fi de folossmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine dupa mine daca vrea sa te sarute totul va veni de la sinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l despre el si vezi daca aveti lucruri in comun si dupa aceea vorbeste cu el despre ce ii place lui cel mai mult