| anonim_4396 a întrebat:

:X Ma numesc diana si am 14 ani si vreau sa cucersc un baiat pe care il plac. arat bine sunt cuminte si frumosa zic eu (si cei din jur zic asa):X cine imi da si mie niste sfaturi sal cuceresc. sau km sa cucersc un baiat? va rog ajutati-ma scrieti-mi jos sau ma gasitzi pe id: dienutza. dienutza32! Multumesc! dau FUNDA mare!:X:X pup:* va astept pe mess:X!

Răspuns Câştigător
| Dyony01 a răspuns:

Pai poti vb cu el si ii poti spune ce simti pentru el, sau daca nu vrei asa imbracate frumos si stai mai mult p langa el vorbeste=i frumos sigur il cuceresti.t pup dulce :*

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Pai daca esti asa frumoasa pe cum te lauzi e de ajuns sa stai prin preajma lui si cu mici gesturi prin care sa ii arati ca il placi o sa il cuceresti

| pakito a răspuns:

Cheama'l la tine acasa...si sa fi imbracata sexy :X

| diana_4078 a răspuns:

Bine

| Denii_Satenne_1994 a răspuns:

Buna imi place de un baiat adelin si nu stiu cum sal cuceresc mi-e rusine sai vorbesc