| elenush_6230 a întrebat:

Buna TPUlove struck va rog dati-mi sfaturi! eu si prietena mea suntem in acceiasi situatie... iubiti nostri sunt foarte suparati pe noi cum facem sa ii impacam? cat mai multe idei dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| DrZzz a răspuns:

Mai intai cel mai important este sa afli de ce s-au suparat, iar apoi poti sa gatesti cu prietena ta o cina romantica si sa ii invitati la un pahar de vorba...sa vorbiti deschis despre situatia voastra.
De obicei idea asta nu greseste nici odata!
Bafta, si daca iti place idea vreau funda big grin

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Care e situația?

| Inkheart a răspuns:

@ChioruL Mi-ai luat cuvintele din gura. laughing

| Cita a răspuns:

Sex-ul ii va face sa uite tot. big grin

| BomBonika_9617 a răspuns:

@Chiorul!laughing esti tare fraterolling on the floor