| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:X:X:X! ma numesc diana si am 14 anilove struck vine vara si ma gandesc ce ochelari de soare mi s-ar potrivi. sunt frizata scurt bob. si nu prea stiu! cine ma poate ajuta plsssS:X:X:X:X uitatzi id meu dienutza. dienutza32 va rog ajutati-ma! scuzati categoria dar e cea mai vizitatalove struck

Răspuns Câştigător
| Maria46854213 a răspuns:

Nu prea putem sa iti spunem ce ochelari ti s.ar potrivi.te duci cu o prietena si probezi mai multe modele si vezi cu care iti sta mai bine.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De-aia xxl laughing

| Castiel a răspuns:

Hmm pitipoanca de la 14 ani? hmmmm abstract!

| diana_4078 a răspuns:

Castiel daca porti o pereche de ochelari sau daca ceri parerea cuiva asta nu inseamna ca esti pitipoanca.winking asa ca ciocu mic!happywinking