| nauneim a întrebat:

am facut`o acum cateva zile cu prietenul meu si de atunci elimin un lichid urat mirositor. Ce este? Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Cherry a răspuns:

Da si o sati treaca,nu este nimic grav,este normal ca corpul tau sa reactioneze, iti dai seama ceva nou a intrat in tine, poate ca si pr tau a urinat inainte si nu s-a spalat imediat si in timpul actului a eliminat in tine un lichid care contine si el oarecum microbi.Folositi prezervativul.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

O boală venerică și poate eventual și o sarcină!
Boala venerică cred că se numește tricomonas!

| Acadeeeaa a răspuns:

O sa-ti treaca:*!

| Elisa a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa consulti un medic ginecolog.

| Pysu a răspuns:

Nu e nimci grav, e ceva normal, mai ales daca te-ai dezvirginatbig grin. funditabatting eyelashes?

| nauneim explică:

Nu e cazul sa faci misto. cat de desteapta te crezi?oh go on

| taniusha562 a răspuns:

Omg! Vine sfirsitul lumii, vei muriii big grin