| sorinsorinshiatat a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de sfaturile voastre.M-am indragostit foarte tare de o colega de clasa,si stiu ca ea ma place deoarece mi-a spus, doar ca imi e frica de reactia prietenei mele, fiind si gravida.voi ce ziceti sa fac? cum sa procedez in aceasta situatie?
ps nu e copilul meu. va multumesc mult si

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Imi amintesc de intrebarile tale anterioare. O lasi si te duci fara sa te uiti in urma. Nu ai povestit cine stie ce, dar am anumite indoieli privind felul in care prietena ta a ajuns in situatia respectiva.

| Doub a răspuns:

Te desparti de prietena asta gravida si gata.