| Bellinda99 a întrebat:

Buna tuturor!kiss..Am niste intrebari pe care le adresez in special baietilor. Voi cum va comportanti cu o fata pe care o iubiti? Si in momentul cand ii spuneti ca o iubiti cum ii ziceti si unde[Adica pe mess, fata in fata, intr-un loc special..etc]? Cand intrebati o fata daca vrea sa fie iubita voastra cum o intrebati? Va multumesc!kiss..Bye-bye!'

3 răspunsuri:
| MangekyouSharingan a răspuns:

Nu pe mess mare greseala laughing pai incearca sa mergeti intr-un loc mai retras unde sa fiti numai voi si sa ii spui ca o placi si ca ai vrea sa iesiti nu in fata prietenilor ca sa-r putea sa fie rusinata si sa reactioneze prost si asa incet incet se intampla magia tongue sper ca tea-am ajutat big grin

| KeporLove a răspuns:

Buna! Daca un baiat tine la o fata o sa inceapa sa ii faca complimente.Momentu trebuie sa fie unu romantic. Locu unde se face aceasta discutie din punctu meu trebuie sa fie ori cum altu numa sa nu fie de la un dispozitiv electronic(PC, Leptop, telefon, telefax, tv. etc) Deci ori ii trimiti un buchet de flori insoti de un biletel, Ori ii trimiti un biletel cu un ursulet. Deci sa fie ceva romantic (in generatile de azi nu vezi asa ceva deoarece nu se raspunde la aceste "romantizme")

| Regizorul a răspuns:

Pe scurt:trebuie sa o cuceresti(sa o faci sa te placa) prin flirt inainte sa ii spui ca o iubesti si inainte de asta trebuie sa o tachinezi, sa ii spui ca o placi.....nu sa sari pe biata fata la prima intalnire cu ''te iubesc'' fiindca o sa fuga de mama focului.
Si cel mai important este sa ii spui fata in fata ca o iubesti....asta fiind cam dupa 1 saptamana de vizite intre voi.
Incearca sa faci totul cat mai romantic.
Intreaba prietenele ei ce ii plac si fale sa te ajute, ele iti sunt cele mai bune aliate
Sper ca te-am ajutat. ceau!