| AlexTeYubeste315 a întrebat:

Buna tuturor, am o intrebare pentru fete dar sa fiti sincere "Ce va place cel mai mult si adoratzi la un baiat? "

Răspuns Câştigător
| DyaNna249 a răspuns:

Buna happy
Nu toate fetele au aceleasi gusturiwinking.
Eu de exemplu, ador baietii care au parul blond cu ochi caprui :X.
Dar asta nu e o regula. Imi plac baietii cu stil. Care stiu sa se comporte in societate. Nu imi plac manelistii laughing. Imi plac baietii destepti, cu ceva in cap, nu doar bere, tatze, discoteci si hoinareli. happy. Nu imi plac baietii care se omoara cu sala straight face. Imi plac baietii sensibil, cu simtul umorului, baietii care stiu sa se distreze fara sa intreaca masura, imi place romantismul, imi place sinceritatea dar uneori, si perversitatea. Urasc baietii care se dau,, Hua ca eu ii bat pe toti '' laughing O fata nu cauta unu care numai da din gura. O fata vrea fapte! Imi plac baietii care isi apara teritoriul. Urasc mincinosii, eu de exemplu, imi dau seama cand ma minte un baiat. Si, majoritatea fetelor isi dau seama, mai nou. Bine, daca minti frumos o fata, e altceva. happy
Sper sa te ajute.

26 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Sinceritatea, felul lui de a fi, ochii etc Eu una ma topesc cand aud vocea aia somnoroasa.
Fiecare avem gusturi diferite. Cand iti place de cineva, iti place si punct. Nu exista un anumit motiv. Iti palce si gata

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Simtul umorului, vocabularul, comportamentul, fizicul[cum arata], sa am ce vorbiii cu el.
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

De obicei, noua ne place la un baiat atunci cand este sincer cu noi, se comporta frumos cu noi, nu ne jigneste, etc.

| RAY a răspuns:

Intreaba si tu o femeie matura intreab-o pe maicata nu fete de 14, 15 ani ce ar putea sti ele pe bune?

o fata rationala, logica cauta un barbat care e realizat material si impreuna isi construiesc un camin impreuna
ce suflete, nu traim din suflete si din banii ori cum ai luo banii sunt sensul, scopul vietii si sanatatea si iubirea desigur, dar sanatatea fara banii e boala curata asa si iubirea fara banii

| blueheart a răspuns:

Sinceritatea,personalitatea si dorinta de a iubi si de a fi iubit.

| JulyStorm a răspuns:

Eu ador simtul umorului. Daca e in stare sa ma faca sa rad... jumatate dintre obstacole sunt deja inlaturate.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Autenticitatea iti zic euwinking
cu cat esti mai diferit de restul, cu cat esti TU, fara vreo masca sau ceva, cu atat poti fii cat mai atragator big grin

| CherNadya a răspuns:

Buna. EU ca fata ma simt bine langa un baiat glumeț și iubitor.Ma atrage fizicul dar foarte putin, imi place daca imi acorda atentie, dar cel mai important e sa fie sincer cu mine si sa ma iubeasca cu sufletul nu cu trupul.

| MIDnightMoon a răspuns:

Deci eu ador pur şi simplu când un băiat mă face să râd, dar mai ales când băiatul e şi genul meu ( păr mai mare, rocker, ascultă aceleaşi trupe ca mine, sau dacă nu rocker să asculte dubstep, dnb sau măcar rap ). Îmi place când băieţi sunt mai înalţi ca mine măcar cu 5 cm, da ştiu, cam multe pretenţii, dar nu prea sunt atrasa de băieţii de înălţimea mea.
Ador când mă imbrăţisează. Pe mine mă poate cuceri un băiat, cum am spus dacă are părul mai mare, să avem multe în comun, dacă îmi dă un zâmbet, şi îşi foieşte puţin părul în faţa mea, deja sunt gata love struck. Sau îmi place şi când îşi ridică sprâncenele şi zâmbesc numai cu jumătate de gură love struck.

Răspuns utilizator avertizat
| MIDnightMoon a răspuns (pentru jhony0017):

Lol laughing. BTW am prieten xD

| ToTuleOK a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Dar tu ce inaltime ai laughing

| MIDnightMoon a răspuns (pentru ToTuleOK):

1.63 laughing

| ToTuleOK a răspuns (pentru MIDnightMoon):

Eu m-am gandit ca ai pe undeva la 1, 70 sau mai mult tongue

| AlexTeYubeste315 explică (pentru ToTuleOK):

Sincer sa fiu am 1.49batting eyelashes

| eAnne a răspuns:

Romantismul, sinceritatea si frumusetea...

| carinutza373 a răspuns:

1.stilul
2.umorul
3.sufletul
4.zambetul
5.daca joaca fotbal, bascket, canta la chitara...(talentul)

| CristinaTaranu a răspuns:

Ador la un baiat curajul de a se face unic, diferit.
Audenticitatea, cum s-ar zice.

| uncas a răspuns:

Buna
iti pot spune si eu chiar daca sunt baiat :
OCHIIhappy

| Anastasya01 a răspuns:

Sa fie romantic.

| ioanabrn a răspuns:

Eu in special ador la un baiat :parul sa fie mai scurtut smug [ nu periuta ] ma rog, gen parul lui Paul Wesley sau chair sa fie ca el :X. ochii sa fie albastriii sau caprui :X happy si sa fie inalt si lucrat laughing dar. nu mi-ar convenii sa fie frumos si toate alea si sa fie prost. sa fie baiatul ideal pentru o fata happy

| AlexTeYubeste315 explică (pentru ioanabrn):

batting eyelashes pai imi dai id-ul tau de mess smug

| Andd2298 a răspuns:

Nicio fata nu are aceleasi preferinte la baieti.Tu comportate normal, iar fata care te va placea pentru cine esti aceea este fata potrivita. :*