| 2M31 a întrebat:

Buna tuturorbatting eyelashes

Am o mare >curiozitate:"
Presupunem ca iubesti un baiat foarte mult, el iti arata la randul lui ca tine la tine dar spune ca nu ar putea sa realizeze cat de mult te iubeste decat daca ati avea contact sexual, promitandu-ti ca dupa nu te va lasa balta si zicandu-ti ca pentru el acest lucru nu inseamna o gluma sau ceva asemanator.Va cunoasteti de mult timp si ai deja increderea necesara incat sa crezi ca nu te va minti.
Vrea doar sa te bage in pat sau tine cat de cat la tine?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te minte clar, fiindca orice om normal stie ca sexul nu modifica relatia. daca iubesti o femeie, o iubesti la fel si inainte si dupa sex. daca nu o iubesti, cu certitudine nu vei ajunge sa o iubesti sau nu iti vei da seama ca o iubesti dupa ce ajungeti in pat. Normal este sa faci dragoste numai cu un barbat care este foarte convins ca te iubeste. Daca nu este convins, asteapta sa fie foarte sigur.

| Crisu a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa te bage in pat.Nu e necesara increderea, e chiar inutila.Degeaba ai incredere, pentru ca de multe ori esti tradata.Nu mai crede tot ce zice.Ca asa se intampla mereu.Iti spune cate in luna si in stele si te lasa cu inima franta si nu mai esti nici virgina.Cum adica "nu pot sa te iubesc decat daca facem sex"? Ce e asta? Santaj! Tu ai incredere in asa ceva? Nu'ti sugerez asta. Daca tu vrei sa faci aceasta greaseala fa'o, dar sa nu'ti para rau mai tarziu.Gandeste'te si la consecinte!

| Sperman a răspuns:

Vrea doar sa ti-o traga, asta e clar! laughing

| Andreea_1440 a răspuns:

Pai asta tu ar trebuie sa stii de unde sa stim noi ce fel de relatie aveti voi.nu cred ca doar in pat iti poate dem ca te iubeste cel putin asa cred eu, zii ca daca te iubeste va ast sa fii si tu pregatita sa faci astanu sa o faci din obligatie si mai tz sa regreti, sfatul meu nu ii fa pe plac zii ca daca tine cu adev la tine sa iti dem altfel :*

| Ioana_9271 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi cea mai mare greseala de al crede, adica nu stiu, si daca el ''realizeaza'' ca de fapt nu te iubeste...este logic ca daca face asa cu fiecare fata o sa te lase balta cum lea lasat si pe celelalte

| alle11v a răspuns:

Nu consider ca iti di seama daca iubesti pe cineva daca ai un contact sexual cu el.

si eu am aveam o relatie de vreo 8-9 luni, iar prietenul meu mia demonstrat ca ma iubeste(tineam si eu mult la el) dar el fiind mai mare cu 8 anii decat mine a vrut sa avem un contacte sexuala.am stat mult si m-am gandit daca dupa aceea nu ma va mai placea sau chestii de genul.intr-un final m-am hotarat sa ai un contact sexual cu el si dupa aceea l-am intrebat daca mai vreasa fie cu mine. a spus ca nu sexul conteaza si suntem si acum impreuna.

sper ca te-a ajutat povestea mea

| ScarlatElenaa a răspuns:

Categric
vrea doar sa te bage in pat
parerea mea!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai mult decât evident că vrea să ajungeți în pat și... cam atât. Nu te lăsa manipulată! Un bărbat care folosește asemenea tactici nu te merită! Trebuie să fii puternică și să știi să te impui, să-i dovedești că nu ești un copil naiv.